Elektromontér VVN

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečiť dodávku elektrickej energie
na zverených vedeniach VVN.
- Riadiť, plánovať, koordinovať údržbu zariadení
vedení VVN a rozvodní.
- Podieľať sa na plánovaní a zabezpečovaní
vypínania vedení.
- Kontrolovať a zodpovedať za to, že každé
vedenie pred jeho uvedením do prevádzky
z bezpečnostného a funkčného hľadiska je
schopné prevádzky.
- Špecifikovať materiál na údržbu, opravy,
poruchy vedení VVN a rozvodní VVN.
- Vykonávať rekonštrukcie, opravy a
výstavby vzdušných a káblových
vedení VVN.
- V rámci poriadku preventívnej údržby
vykonávať lezecké a pochôdzkové kontroly
vedení VVN.
- Podľa pokynov a poverení riadiť pridelenú
pracovnú skupinu elektromontérov VVN
a externých dodávateľov.
- Obsluhovať a vykonávať údržbu zverených
strojov a zariadení.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 30.06.2016

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

silnoprúdová elektrotechnika

Počet rokov praxe

7

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín
*Platný preukaz na práce vo výškach horolezeckou technikou

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2573668  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou