Analytik produkt manažmentu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie aktuálnosti databázy predajného protfólia.
- Pravidelné analýzy predajného portfólia
- Návrhy konceptov produktov
- Reporting pre manažment, poskytnutie vstupov pre štatisticke a legislatívne reportovanie.
- Analýzy a prehľad konkurenčných ponúk.
- Pripravovať business caseov
- Realizácia produktových plánov a stratégie spoločnosti
- Riadiť životný cyklus produktov( analýza profitability, obchodný plán)
- V spolupráci s útvarmi predaja navrhovať predajné kampane produktov a ich parametre.
- Definovať predajné ciele jednotlivých kampaní v súlade s business case, priebežne vyhodnocovať plnenie a v prípade potreby navrhovať korekčné opatrenia.
- Navrhovať koncepciu zmluvnej politiky a po schválení implementovať s ohľadom na relevantné rozhrania.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 07.06.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické preferované: ekonómia, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

analýzy, produktový manažment

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
*samostatnosť
*kreativita
*ochota učiť sa nové veci
*analytické myslenie

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2548638  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou