Marketingový dátový analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dátová a analytická podpora biznisu v oblasti produktového manažmentu, cielenia kampaní, segmentácie a analýzy správania zákaznikov, a iné
• Analýzy a interpretácia zistení z interných ako aj externých dát (trhová a konkurenčná analýza)
• Štatistické modelovanie a prediktívne modely správania – riešenie analytických úloh prostredníctvom data miningových nástrojov
• Samostatná tvorba dátových zostáv, reportov a pokročilých analýz pomocou SQL a BI nástrojov
• Tvorba a analýza pravidelného prehľadu portfólia pre segment domácností a SME
• Spolupráca pri tvorbe cenníkov pre domácnosti a SME a návrhu komoditných propozícií
• Spolupráca pri tvorba produktových business caseov
• Účasť na projektoch

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

• Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
• 5 dní dovolenky navyše
• Masáže a rehabilitačné služby
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
• Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
• Stravovanie - poukážky Ticket Restaurant plne hradené zamestnávateľom
• Eventy, Teambuildingy
• Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
• Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 02.03.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

• Skúsenosť s programovaním SQL – požadované

Počet rokov praxe

2

Ďalšie požiadavky:
*• Analytické myslenie
*• Schopnosť pracovať s veľkým množstvom dát
*• Schopnosť porozumieť relačným databázam
*• Skúsenosť s programovaním SQL – požadované
*• Znalosť základných štatistických metód - výhodou
*• Vzťah k číslam
*• Štruktúrovanosť
*• Samostatnosť
*• Proaktivita

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2412656  Dátum zverejnenia: 27.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou