Produktový manažér pre rozvoj produktov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza možností poskytovania nových produktov a služieb – hľadanie príležitostí (produktov) pre ZSE na danom trhu (vlastný prieskum technológií/ produktov doma i v zahraničí a ich aplikácia na podmienky a pre zákazníkov ZSE)
- Príprava štúdií a analýz konkrétnych riešení (produktov) a ich návratnosti
- Technická expertíza v rámci jednotlivých riešení – garant odbornosti, know how a profesionality do vnútra spoločnosti i navonok
- End-to-End implementácia navrhnutého produktu/riešenia do vnútra spoločnosti a zodpovednosť za životný cyklus produktu
- Odborný dohľad a koordinácia tretích strán spolupracujúcich na riešeniach pre klienta
- Hľadania možností štandardizácie individuálnych riešení pre masovejšie trhy

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

• Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
• 5 dní dovolenky navyše
• Masáže a rehabilitačné služby
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
• Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
• Stravovanie - poukážky Ticket Restaurant plne hradené zamestnávateľom
• Eventy, Teambuildingy
• Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
• Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 06.12.2015

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, IT, stavebné, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

V oblasti inovácií, tvorby alebo správy produktov

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
*Osoba so zodpovednosťou za hľadanie nových produktových a obchodných príležitostí pre ZSE v oblastiach blízkych energetike (zariadenia spojené s vykurovaním, chladením, inteligentným riadením domácnosti, budov a pod.). Je expertom vo svojej profesii, pozná technológiu (riešenia), vie s ňou pracovať a navrhovať jej obchodné využitie. Pozná zákazníka a jeho potreby. Vie navrhnúť štandardizované riešenia reflektujúce požiadavky masového trhu.
*- Inovátor, ochotný sa rýchlo učiť a prispôsobovať novým možnostiam, podmienkam, obchodným a legislatívnym výzvam
*- Technické zameranie a orientácia v technológiách
*- Flexibilita a kreativita vo vzťahu k navrhovaniu riešení pre konkrétne prípady a situácie
*- Schopnosť samostatne si získavať informácie o produktoch/riešeniach a novinkách na trhu – rozširovanie obzorov/hľadanie možností pre ZSEE
*- Rámcová orientácia v technických normách a predpisoch
*- Schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne
*- Schopnosť komunikácie s tretími stranami a inými zložkami spoločnosti

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2324459  Dátum zverejnenia: 11.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou