Technik sieťového servisu

Miesto práce
Nitra a okolie, okres Nitra
Termín nástupu
1.9.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odstraňovanie porúch na energetických zariadeniach VN, NN a TS
- Údržba energetických zariadení s cieľom zabezpečenia najnižšej možnej poruchovosti distribučnej siete a nepretržitej dodávky EE v najvyššej možnej miere
- Vykonávanie operatívnej údržby na energetických zariadeniach NN, VN a TS vrátane prác pod napätím a následná oprava energetických zariadení po obnovení dodávky EE
- Vykonávanie preventívnej údržby na energetických zariadeniach NN, VN a TS
- Vykonávanie revíznych činností na energetických zariadeniach
- Vykonávanie plánovaných opráv energetických zariadení NN,VN a TS
- Servisné práce
- Plánované elektromerové služby – pripájanie nových odberných miest, montáž meracích zariadení a vykonávanie plánovaných projektov (zber dát pre GIS a pod.)
- Vykonávanie prác pri ohrození bezpečnosti – zaistenie pracoviska, vypnutie zariadenia
- Zaisťovanie a odisťovanie pracoviska pred zahájením prác a po ukončení prác na energetických zariadeniach

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Na pracovnom mieste sa aplikuje nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas.
Žiadosti zasielajte do: 31.08.2015

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

silnoprúdová elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Platný preukaz na práce vo výškach
Ostatné certifikáty:
*Vodičský preukaz skupiny "C" výhodou.

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2217570  Dátum zverejnenia: 11.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou