Technik prevádzky ES Križovany

Miesto práce
okolie, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie kvality dodávky elektrickej energie v jemu zverených elektrických staníc (ES) pri dodržaní platnej legislatívy, s ktorou bol zamestnanec preukázateľne poučený, vyškolený.
Riešenie operatívnych zmien a poruchových stavov.
Vykonanie kontroly a obsluhy elektrických staníc (ďalej ES) v zmysle MPP a PI.
Spolupráca s dispečerom s cieľom zabezpečiť bezpečnú a bezporuchovú prevádzku.
Manipulácie na VVN a VN zariadeniach ES.
Obsluha zariadení súvisiacich s prevádzkou ES.
Vykonávanie funkčných skúšok elektrických zariadení.
Vystavenie "B " príkazu, poučenie pracovníkov, vykonávanie dozoru pri práci.
Zaisťovanie a odistenie pracoviska VVN a VN.
Kontrola dodržiavania pravidiel BOZP a PO a ochrany životného prostredia.
Vykonávanie prác spojených s drobnou údržbou zariadení.
Účasť pri kontrolách pracoviska zo strany kontrolných útvarov spoločnosti.
Vykonávanie pracovnej pohotovosti mimo pracovnej doby. Vedenie motorového vozidla skupiny „B“.
Výkon pracovnej pohotovosti mimo pracovnej doby.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 31.12.2014

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Práca a obsluha na zariadeniach VN a VVN

Počet rokov praxe

3

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*znalosť silových zariadení / elektrických zariadení
*Platný preukaz na práce vo výškach - výhodou
*- zmysel pre detail
*- samostatnosť
*- zodpovednosť
*- loajalita
*- ochota učiť sa nové veci

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 1947100  Dátum zverejnenia: 3.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou