Elektromontér

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva realizáciu elektromontážnych prác, pokládku kabelových vedení nízkeho napätia a vysokého napätia. Rekonštrukcie, opravy a stavby vzdušných vedení nízkeho, vysokého napätia a veľmi vysokého napätia. Rekonštrukcie, opravy a výstavbu trafostaníc VN/NN. Vedie pridelené dopravné prostriedky.

2. Spolupráca s ostatnými spolupracovníkmi pri zabezpečovaní realizácie stavby v termínoch a kvalite podľa zmluvných podmienok Spolupráca s elektromontérom – vedúcim pracovnej skupiny pri plánovaní a rozdeľovaní nasadenia podriadených pracovníkov na jednotlivé práce podľa ich odborných predpokladov, skúseností a praxe. Spolupráca pri plánovaní nasadenia DaMP a ich riadenie za účelom efektívneho zrealizovania stavby v predpísanom čase, kvalite a v súlade s projektom stavby. V prípade vzniknutých problémov ich operatívne riešenie v spolupráci s nadriadeným a v koordinácii so všetkými zúčastnenými stranami.

3. Spolupráca s ostatnými spolupracovníkmi a nadriadenými pri zabezpečovaní dodržiavania zásad BOZP a PO na pracovisku pri realizácií stavieb.

4. Pri vykonávaní pracovných úloh si počínať v súlade so zásadami ISO 9001:200 a ISO 14 001:2004

5. V prípade nasadenia na odstraňovanie porúch a kalamít koordinácia so všetkými zložkami podieľajúcimi sa na ich odstraňovaní.Pri odstraňovaní poruchových stavov aktívne spolupracovať so všetkými zložkami na odstraňovaní havárií s cieľom čo najrýchlejšie obnoviť dodávku el. energie s dôrazom na bezpečnosť seba a spolupracovníkov.

6. Dodržiavanie všetkých platných riadiacich aktov.

7. Zamestnanec vykonáva aj ďalšie činnosti podľa pokynov svojho nadriadeného.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 30.09.2014

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické- silnoprúdová elektrotechnika

Vodičský preukaz

C

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín
*Odborná spôsobilosť na obsluhu stavebných strojov
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien
*Platný preukaz na práce vo výškach

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 1870722  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou