Projektový manažér pre Enermont s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Samostatne viesť pridelené projekty
•Zodpovednosť za vypracovanie detailných ponúk v etape realizácie zákazky,
poskytovať podporu pri spracovaní ponúk v etape získavania zákazky
•Riadiť, organizovať a kontrolovať projekty resp. zákazky v etape realizácie
•Zodpovednosť za plnenie úloh BOZP v rozsahu realizácie pridelenej zákazky
•Zúčastňovať sa kontraktačných rokovaniach so zákazníkmi a subdodávateľmi
•Sledovať požiadavky zákazníkov, kontrolovať agendu reklamácií
•Podieľať sa na vypracovaní harmonogramu projektu, zodpovednosť za jeho
kontrolu a aktualizáciu
•Koordinovať všetky činnosti a komunikovať s ostatnými organizačnými
zložkami spoločnosti pri realizácii projektu
•Riešiť organizačné a technické problémy pri realizácii pridelených zákaziek
•Kontrolovať a sledovať fakturáciu za zverené obchodné prípady
•Získavať nové informácie o pripravovaných projektoch
•Poskytovať podporu pri vývoji a využívaní marketingových nástrojov
•Poskytovať podporu pri tvorbe a implementácii nových produktov
•Kontrolovať dodržiavanie stanovených procesov a činností a dodržiavanie
kvality prác
•Zodpovednosť za výber ekonomicky rentabilných riešení pri realizácii projektu
•Zodpovednosť za spokojnosť zákazníkov
•Pri vykonávaní pracovných úloh si počínať v súlade so zásadami ISO 9001,
ISO 14 001 a OHSAS 18 001.
•Dodržiavať všetky platné riadiace akty
•Vykonať aj ďalšie činnosti podľa pokynov svojho nadriadeného

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 05.08.2014

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

energetické riešenia

Počet rokov praxe

5

Ostatné certifikáty:
*Aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou.
Ďalšie požiadavky:
*- Skúsenosti s vyhodnocovaním návratnosti energetických riešení
*- Skúsenosti s komunikáciou so zákazníkom
*- Skúsenosti so samostatným riadením projektov v oblasti energetiky, resp. stavieb
*Sme firmou, ktorá vďaka zázemiu silnej spoločnosti rozširuje portfólio služieb o energetické riešenia.
*Hľadáme kolegu s ambíciou podieľať sa na tvorbe trhu s energetickými riešeniami.

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 1809305  Dátum zverejnenia: 22.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou