Vodič – strojník autodomiešavača / betónpumpy

ZAPA beton a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte skúsenosti s prepravou betónových zmesí a riadením špeciálnych vozidel? Potom hľadáme presne Vás! Príďte pracovať pre ZAPA beton a.s. ako Vodič – strojník autodomiešavača (mixu) / Vodič – strojník čerpadla (betónpumpy)

Kto sme:

Spoločnosť ZAPA beton, a.s. je členom nemeckého koncernu Dyckerhoff a talianskej nadnárodnej skupiny Buzzi Unicem. Patríme mezi najväčších výrobcov transportbetónu na českom a slovenskom trhu. Okrem nášho hlavného predmetu podnikania produkujeme tiež kamenivo, ktoré je základnou surovinou pre výrobu betónových zmesí.

Koho hľadáme:

Pre prevádzku v Prahe hľadáme vodičov – strojníkov autodomiešavačov a čerpadiel.

Náplň práce:

  •  Obsluha autodomiešavača / betónového čerpadla
  •  Zodpovednosť za zverené vozidlo

Požadujeme:

  •  Vodičský preukaz sk. C
  •  Platný preukaz profesnej spôsobilosti
  •  Strojnícký preukaz – mix / čerpadlo betónu výhodou
  •  Prax v riadení nákladných alebo špeciálnych vozidel výhodou
  •  Zdravotná spôsobilosť
  •  Trestná bezúhonnosť
  •  Samostatnosť, časová flexibilita, 100% spoľahlivosť a zodpovednosť

Ponúkame:

  •  Zázemie úspešnej a dynamickej firmy s dlhou tradíciou v stavebníctve
  •  Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  •  Príjemný kolektív a pracovné zázemie
  •  Možnosť ubytovania zadarmo
  •  Pracovná doba: turnusy - dlhý / krátky týždeň
  •  Poskytujeme zaučenie
  •  Týždeň dovolenky naviac
  •  Stravné lístky
  •  Výplata mzdy v CZK, možnosť vyplácať mzdu v hotovosti
  •  Príspevok na dôchodkové pripoistenie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
ID: 2677547  Dátum zverejnenia: 4.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.