Vodoinštalatér

ZaMens R.I.A. B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZaMens hlada :
Skúsených Vodoinštalatérov.

Od 15-08-2016 - Práca v Holandsku

Máte skúsenosti v oblasti Vodoinštalatérov:
• kanalizácie (PVC/PP/PE)
• plynové rozvody (Med/Plast/Tlakovanieplynu)
• sanitairie (Porcelan/Baterie/Tlakovanie Vodovodov)
• čítanie výkresov a dokumentacie

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame:
• Čistá mzda za mesiac € 1.900 - € 2.500
• Hollandska pracovna zmluva
• Minimálna Zmluva na 6 mesiacov
• Týždenný pracovný čas 40 hodin
• Naradie, oblečenie a doprava v NL zabezpecene
• Cestovne naklady hradené 4x ročne na slovensko a spät € 600.00
• Bezplatné bývanie
• 1 týždeň holandsky jazyk zadarmo
• Holandčina, Angličtina, Nemčina ako druhý jazyk je výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Záujem ? prosím e-mail : [email protected] of [email protected]
Môžete tiež volať Milan Schwarcz 00421 9020 35 060 alebo Willem Jacobs 0031653147019
Informatia: www.zamens.nl

Zaujemcovia prosim poslat email: [email protected] of [email protected] alebo volat na vysie uvedené telefonné cisla Milan Schwarcz 00421 9020 35 060 alebo Willem Jacobs 0031653147019.

Od 1 do 7 Augusta sa mozte prist informovat (Poprad, Presov, Kosice, Banska Bytrica, Trencin). Keď e - mail alebo nám zavolajte a dohodnite si stretnutie s tebou.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ria Roos, Riaditel ZaMens je pre infomation a zoznámenie. Záujemcovia volajte Milan Schwarcz alebo poslať e - mail [email protected] .Zaujemcovia o tuto pracu mozu prist na vyberove konanie dna 7 augusta od 13.30hod do 17.00 hod a 8.augusta od 10.00 hod do 12.30 hod.,v restauracii Kolegium Hlavná 2992/100, 080 01 Prešov.
Dajte nám vedieť o vasej ucasti.... dakujem
ID: 2661421  Dátum zverejnenia: 25.7.2016