Vodoinštalatér - Holandsko

ZaMens R.I.A. B.V.

Miesto práce
centrálna časť a juh, Holandsko
Termín nástupu
čo najskôr
2000 - 3000 EUR/mesiac, Bruto (Podľa dohody: vyska platu zalezi od skusenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálny Vodoinštalatér:
- Renovacie kompletaz
- Inštalácia sanity na novostavbách
- Vymena nastiennych vykurovacich kotlou

Zabezpečené ubytovanie hradené firmou
kurz o bezpečnosti pri práci, medzinárodný certifikát
Uhrada cestovnych nakladov vo vyske max. 600 €/rok
Firemne auta a naradia
Pracovny odev a pracovna obuv
bezpečnostné doplnky

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia o túto prácu píšte na adresu: [email protected]
Informacie na tel. +421902035060 +31626695152 Milan Schwarcz (kolega)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

ZaMens R.I.A. B.V. je holandská agentúra, ktorá sa zameriava na technicky vzdelaných ludi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, chuť pracovať na sebe, zodpovednosť, aktívne sa zapájať do diania.
Práca a život v príjemnom tíme .

Ria Roos, Riaditel ZaMens je pre infomation a zoznámenie. Záujemcovia volajte Milan Schwarcz alebo poslať e - mail [email protected] .Zaujemcovia o tuto pracu mozu prist na vyberove konanie dna 7 augusta od 13.30hod do 17.00 hod a 8.augusta od 10.00 hod do 12.30 hod.,v restauracii Kolegium Hlavná 2992/100, 080 01 Prešov.
Dajte nám vedieť o vasej ucasti.... dakujem
ID: 2048049  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 3000 EUR/mesiac, Bruto (Podľa dohody: vyska platu zalezi od skusenosti)