Predavač/ predavačka/ odborný pracovník záložne v Košiciach

Záložňa Breva

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný nástupný plat 545 € čisté + 69,50 v stravných lístkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a oceňovanie zlatých šperkov

Práca v mladom kolektíve, možnosť získavania nových poznatkov a neustáleho profesionálneho rastu, komplexné zaškolenie.
Zamestnáme aj uchádzačov, ktorí bývajú aj v iných lokalitách ako sú určené, ak sú ochotní do zamestnania dochádzať.
Ponúkame možnosť pracovať aj v Bratislave s benefitom bezplatného ubytovania a platom v čistom až 783 € + 69,50 € v stravných lístkoch.
Podporujeme zamestnancov v štúdiu na vysokej škole.
Zľava pri nákupe firemného tovaru.
Iné výhody

NEKONTAKTUJTE nás e-mailom, ale TELEFONICKY!

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.
V prípade záujmu VOLAJTE v Po až Pia: 9:00 - 15:00.
na t.č.: 0940/788 161, 0904/250 449 alebo 0903/659 318.
Prosím, NEKONTAKTUJTE nás e-mailom, ale TELEFONICKY!

Požiadavky na zamestnanca

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.
Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3036616  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný nástupný plat 545 € čisté + 69,50 v stravných lístkoch.