Predavač, predavačka, odborný pracovník záložne v Dubnici nad Váhom

Záložňa Breva

Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný nástupný plat čisté 600 € + 66 € v stravných lístkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.
Práca s hotovosťou.

Práca v mladom kolektíve, možnosť získavania nových poznatkov a neustáleho profesionálneho rastu, komplexné zaškolenie.
Zamestnáme aj uchádzačov, ktorí bývajú aj v iných lokalitách ako sú určené, ak sú ochotní do zamestnania dochádzať.
Ponúkame možnosť pracovať aj v Bratislave s benefitom bezplatného ubytovania a platom v čistom až 750 € + 66 € v stravných lístkoch.
Podporujeme zamestnancov v štúdiu na vysokej škole.
Zľava pri nákupe firemného tovaru.
Iné výhody

NEKONTAKTUJTE nás e-mailom, ale TELEFONICKY!

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.
V prípade záujmu VOLAJTE v Po až Pia: 9:00 - 15:00.
na t.č.: 0904 250 449, 0940/788 161 alebo 0907/519 304.
KONTAKTUJTE nás TELEFONICKY, nie e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2777642  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný nástupný plat čisté 600 € + 66 € v stravných lístkoch.