Upratovačka

Záložňa Breva

Miesto práce
Kpt. Nálepku 5, Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
2.5 EUR/hodina, Ponukaný nástupný mesačný plat od 150 do 170,- € čisté

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárskych priestorov 6 h každý druhý deň v prac. týždni, spolu cca. 60 h do mesiaca.

Informácie o výberovom konaní

Pohovor sa bude konať v piatok o 9,00 h.
V prípade záujmu a bližších informácií
VOLAJTE v Po až Pia: 9:00 - 15:00 h
na t.č.: 0904 250 449 alebo 0907 519 304
KONTAKTUJTE nás TELEFONICKY, nie e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.
Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1405372  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.5 EUR/hodina, Ponukaný nástupný mesačný plat od 150 do 170,- € čisté