Učiteľ/ka ZUŠ

Základná umelecká škola Kráľovský Chlmec

Miesto práce
okres Trebišov
Termín nástupu
2016-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
500

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
internet, word,exel,Power Point

Vzdelanie
Splnenie kvalifikačných predpokladov v zmysle platnej legislatívy pre kariérový stupeň samostatný učiteľ výtvarného odboru,výhodou pedagogická prax.

Ďalšie požiadavky
Základná umelecká škola hľadá mladú/ého,kreatívnu/ného a talentovanú/ného pedagóga - na výtvarný odpor,ktorá/ý má chuť rozvíjať talent mladých umelcov a svoj talent, učiť sa novým veciam a technikám. Požadujeme ukončené vzdelanie na konzervatóriu (stredné
odborné vzdelanie), pozitívny prístup k umeleckej výučbe a chuť, časovú flexibilitu a vek nad 18 rokov.

Ďalšie požiadavky:
Aprobácia: výtvarná výchova
Požadované doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesný životopis
- kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- písomný súhlas na použitie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace

ID: 2624147  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.