Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - anglický jazyk

Základná škola Zemianske Kostoľany

Miesto práce
okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2015-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
70%

Počet študentov školy
110

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Znalosť práce s PC
aktívny používateľ Microsoft Word, Excel, PowerPoint, interaktívna tabuľa, ...

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
PONÚKAME doplnenie úväzku so 16 hodinami ANJ na 100% predmetmi GEG, ETV.

Kvalifikačné predpoklady v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., bezúhonnosť a zdravotná spôsobilosť. Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom, dokladmi o vzdelaní a súhlasom uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov posielajte na adresu:
Základná škola, J. A. Komenského 161/6, 972 43 Zemianske Kostoľany alebo elektronicky na adresu: [email protected]
Bližšie informácie na tel. č.: 046/5466162, 0911 414 247

ID: 2236061  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.