Vedúci školskej jedálne

Základná škola Stará Ľubovňa

Miesto práce
Za vodou 14, Stará Ľubovňa
Termín nástupu
2024-05-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
197

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
internet, Microsoft Office/word, excel, práca so softvérom skadového hospodárstva MSKLAD, PROVIS - stravné, edupage - výhoda.

Vzdelanie
Úplne stredné odborné vzdelanie v oblasti potravinárstva a spoločného stravovania, hotelová akadémia-výhodou

Ďalšie požiadavky
zdravotná spôsobilosť, skúsenosti s prácou v školskej jedálni, organizačné a riadiace schopnosti, zodpovednosť, znalosť príslušnej legislatívy, znalosť práce s PC, kreatívnosť, tvorba a schvaľovanie jedálnych lístkov, normovanie, evidencia stravníkov a platieb za obedy, práca s dodávateľmi, zmluvy, objednávky, faktúry, riadenie 6 zamestnancov školskej jedálne.
Pracovný pomer na dobu neurčitú.
Osobný pohovor od 03.04.-05.04.2024 v čase od 13,00 - 15,30 hod., prípadne po dohode s p. riaditeľkou.

ID: 4793750  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.