Можливість для людей з України

Upratovačka

Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob

Miesto práce
Javorová Alej 1, Chorvátsky Grob-Čierna Voda
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2024-05-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovačka

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
60%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie
Základné

Ďalšie požiadavky
upratovanie priestorov
hľadáme zodpovednú a šikovnú osobu so skúsenosťami s prácou s upratovaním a príjemným vystupovaním.
upratuje: učebne, kabinety, sociálne zariadenia, telocvična a chodby
ide o prácu na skrátený úväzok.
Pracovná doba od 14,00 do 20,00.
Platové podmienky dohodneme na osobnom stretnutí. Prosíme zasielať životopisy mailom. Vybrané uchádzačky pozveme na stretnutie.
Práca je vhodná pre vitálnu dôchodkyňu, nefajčiarku.
Chceš pracovať v modernej škole, kde to žije? Tak to si nás práve našiel! Sme nová škola plná priateľských ľudí, ktorí svoju prácu robia s láskou, so zanietením a kreatívne... Ak sa chceš stať našou súčasťou pošli nám svoj životopis a buď jedným z nás. Tešíme sa na Teba:-)
Škola Javorka

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Hikkerova
Tel.: +421918034074
E-mail: poslať životopis
ID: 4806480  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.