Psychológ, školský psychológ

Základná škola Chminianske Jakubovany

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2017-02-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
206

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Odborná a pedagogická spôsobilosť pre príslušný druh a typ školy podľa zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
1.v študijnom programe psychológia
2. učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov psychológia v kombinácii s druhým aprobačným predmetom a absolvovanie štvorsemestrálneho špecializačného vzdelávania školskej psychológie poskytovaného vysokou školou.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady:
- žiadosť
- profesijný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- doklady o vzdelaní
- výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace
- lekárske potvrdenie o spôsobilosti na výkon povolania
Iné požiadavky: ovládanie štátneho jazyka
Nástup do zamestnania:
Po nadobudnutí platnosti a účinnosti Zmluvy o vzájomnej spolupráci pri implementácii projektových aktivít národného projektu „Škola otvorená všetkým“.
Predpoklad - 1. február 2017.
Miesto výkonu práce Základná škola, Chminianske Jakubovany 21, 082 33
Rozsah úväzku 50 %
Počet pracovných miest: 1
Ukončenie výberového konania: 20. január 2017

ID: 2870440  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.