Obchodný zástupca

ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY EKO

ul. Szafranowa 11, 42-200 Czestochowa, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponuka a predaj detského textilu a doplnkov
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o
existujúcich zákazníkov
- Priamy predaj produktov zákazníkom
- Starostlivosť a komunikácia so zákazníkmi
- Práca v teréne

- Motivujúce finančné ohodnotenie /fixný plat a odmeny/
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Sme spoločnosť s osobným prístupom k zamestnancom
- Výrazná zamestnanecká zľava na kompletný sortiment
- Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Prax na pozícii obchodného zástupcu min. 1 rok
- Hľadáme komunikatívnu, energickú, ctižiadostivú, samostatnú a
cieľavedomú osobnosť
- Orientácia na výsledok, schopnosť ponúknuť a predať
- Dôležitá je pre nás aj lojalita a spoľahlivosť
- Vodičský preukaz sk. B je nutnosť /aktívny vodič/
- Znalosť práce s MS Office

EKO bola založená v roku 1992. Zaoberá sa výrobou svetrov pre dospelých a dorast. Počas prvých 10 rokov sme získali neoceniteľné skúsenosti v oblasti výroby a výberu surovín. Vznik novej generácie nás viedlo o rozšírenie našich záujmov a tiež sme začali vyrábať výrobky pre deti. Analýza trhu nebola veľmi priaznivá. To nás posilnilo vo viere, že by sme mali zmeniť túto situáciu a uviesť svoje výrobky pre mladých a deti a zaradiť ich do našej ponuky.
Chceli sme, aby naše produkty vynikli vo všetkých smeroch, a tak sme si najali dizajnérov, konštruktérov a kladieme veľké srdce do prípravy. Vytvorili sme produkty bohaté na funkčnosť, komfort použitia a údržbu.
Používame prírodné materiály, ako je bavlna alebo vlna, takže všetky naše výrobky je možné komfortne používať a prať v práčke.
Naše produkty pod značkou ECO sa úspešne predávajú v mnohých európskych krajinách, ako je Litva, Lotyšsko, Rusko, Ukrajina, Bielorusko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Taliansko a samozrejme Poľsko.
Ponúkame dve ročné kolekcie: jar-leto a jeseň-zima.
Naša práca vedená myšlienkou vytvoriť vynikajúce produkty s vysokou kvalitou.
Už niekoľko rokov sa pravidelne zúčastňujeme medzinárodných veľtrhoch pre deti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2346020  Dátum zverejnenia: 30.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou