Chyžná - pomocná sila do kuchyne

Žák Vladimír

Miesto práce
Penzion Beryl, Mojmírová 2/A, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
záujemkyňa bude informovaná o plate pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o kumulovanú funkciu
- hlavná náplň je práca chyžnej v penzióne - zabezpečenie čistoty na izbách a upratovanie hotelových izieb a kúpeľní, udržiavanie čistých priestorov penzióna - chodby, hlavný vchod, WC pre verejnosť pri reštaurácii. Počas víkendov v prípade zatvorenej reštaurácie príprava raňajok pre hotelových hostí.
Občasná výpomoc v kuchyni - čistenie zeleniny či umývanie tanierov počas obedov.

možnosť zamestnaneckej stravy
príplatok za sviatky

skúsenosti-prax s prácou chyžnej alebo pomocnej sily v kuchyni v zahraničí alebo na Slovensku sú veľkou výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ubytovacie služby a reštaurácia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2485381  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: záujemkyňa bude informovaná o plate pri osobnom pohovore