Asistent/asistentka predajného tímu, Bratislava

Zájazdy.sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posily na letné mesiace do nášho predajného tímu. Ste komunikatívny a viete načúvať? Máte obchodného ducha? Radi sa naučíte niečo nové?
V tom prípade ste ideálny kandidát na pozíciu asistent/asistentka predajného tímu. Staňte sa súčasťou spoločnosti Zájazdy.sk a získajte skúsenosti
v jednej z najväčších cestovných agentúr na slovenskom trhu.

Náplň práce:
predaj zájazdov, vytváranie ponúk, rezervácií
poradenstvo v oblasti cestovania
telefonická, emailová aj osobná komunikácia s klientmi
administratívne spracovanie a samostatné vedenie obchodných prípadov
klientsky predajný a popredajný servis
komunikácia s cestovnými kanceláriami
nejedná sa o aktívny telemarketing, pracujeme s prijatými objednávkami od klientov

Očakávame:
výborné komunikačné schopnosti, príjemný prejav v slovenskom jazyku
schopnosť tímovej spolupráce i samostatnej práce
zodpovednosť a spoľahlivosť
motiváciu a chuť dosahovať najlepšie výsledky
ochotu učiť sa nové veci
veľmi dobrú znalost práce na PC
vhodné pre študentov VŠ
znalosť cudzích jazykov nie je nutná
prax v cestovnej kancelárii či agentúre výhodou

Ponúkame:
motivujúce platové ohodnotenie
prácu v príjemnom kolektíve
zázemie stabilnej spoločnosti
možnosť spolupráce aj mimo letných mesiacov
šikovných asistentov zamestnáme aj v následujúcich rokoch, môžete sa k nám vracať
kariérny rast alebo z asistenta predajcom, team leaderom a vedúcim
kratšie týždenné úväzky
zvýhodnené ceny dovoleniek pre zamestnancov
zaškolenie a získanie skúseností v cestovnom ruchu
možnosť potvrdenia praxe pre školu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zájazdy nás bavia, a pretože cestovanie znova ožíva, hľadáme nové kolegyne či kolegov. Poďte sa stať dôležitou súčasťou jednej z najväčších cestovných agentúr u nás.

Budete pracovať v tíme, radiť klientom pri výbere dovolenky, zaisťovať im krásne zážitky. Nechceme po vás žiadne naháňanie nových ovečiek formou telemarketingu, pracujeme v malých tímoch s objednávkami a dopytmi, ktoré nám klienti sami zašlú alebo si o ne zatelefonujú.

Ako predajca môžete u nás rásť, posunúť sa na vyššie pozície a vďaka možnosti pracovných ciest aj precestovať celý svet.
ID: 3027911  Dátum zverejnenia: 24.4.2017