Pomocník/čka na predajni

Záhradníctvo Kozový

Miesto práce
Dolné Kočkovce, Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
800 - 1 300 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta a od druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocníka na našu predajňu, ktorý nám záhradníctve pomôže so starostlivosťou o rastliny a plynulý chod predajne. Vašou hlavnou úlohou bude:

starostlivosť o rastliny: polievanie, strihanie, vyplievanie
údržba predajne - aby sa zákazník u nás cítil príjemne
čiastočná výpomoc na údržbách a realizáciach záhrad

Pracovný režim je od pondelka do piatku v čase otváracích hodín záhradníctva. Dobrovoľná je aj práca v soboty za príplatky.

Čo môžeme ponúknuť my?
● naučíme vás všetko zo sveta záhrad, od A po Z
● príjemné pracovné prostredie s priateľským kolektívom
● získate prácu v stabilnej firme s 30-ročnou tradíciou

Kedy by sme nových kolegov chceli privítať v tíme? Od 1. 5. 2024.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Čo očakávame od vás?
● komunikatívnosť, nekonfliktnosť
● ochotu pracovať flexibilne a učiť sa nové veci
● všetko o predajni, rastlinách a ich starostlivosti vás naučíme

Sme rodinné záhradníctvo s 30-ročnou tradíciou a vášňou pre rastliny. Poskytujeme komplexné služby od návrhu, cez realizáciu, až po údržbu záhradných priestorov. Taktiež ponúkame širokú škálu rastlín a záhradných produktov na našich predajniach. Riadime sa jednoduchým poslaním: chceme prinášať krásu a harmóniu do záhrad zákazníkov. Ak chcete byť súčasťou nášho tímu a zdieľať našu vášeň pre záhradníctvo, pošlite nám vašu žiadosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4799556  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac