Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Záhradník, záhradný realizátor

Záhradné Centrum Tureň s. r. o.

Miesto práce
Tureň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda + cestovné a dochádzkové benefity a odmeny odvíjajúce sa od zručnosti a vzdelania kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba záhrad - rez okrasných a ovocných drevín, údržba záhonov, starostlivosť o trávnik

- realizácia nových a revitalizácia starých záhrad - zemné práce, úprava terénov, tvorba okrasných záhonov, výsadba rastlín

- naši záhradníci majú k dispozícii moderné pracovné stroje, ktoré im uľahčia prácu a zlepšia výkon

- vlastné firemné zázemie a kancelárske priestory, ktoré sú pre nás veľkou výhodou

- práca v priateľskom kolektíve

- okrem práce organizujeme spoločné akcie, na ktorých sa môžete spoznať s kolegami a užiť si príjemné chvíle

- okrem základného platu ponúkame aj rôzne finančné benefity, ako napríklad cestovné alebo dochádzkové podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor záhradník, sadová a krajinná tvorba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

záhradník

- samostatnosť a zodpovednosť

- fyzická zdatnosť

- vzťah k práci v odbore záhradníctvo

- schopnosť viesť tím brigádnikov

- prax na pozícii záhradník podmienkou

- vzdelanie v odbore záhradníctvo veľkou výhodou

- vodičský preukaz skupiny E výhodou

Záhradníctvo, záhradné realizácie, projektovanie a údržby záhrad, predaj kobercového trávnika

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4791710  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac