Lekár ambulancie záchrannej zdravotnej služby

Záchranná služba Košice

Košický a Prešovský samosprávny kraj, okres Martin, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, Košice, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LEKÁR AMBULANCIE ZÁCHRANNEJ ZDRAVOTNEJ SLUŽBY
Záchranná služba Košice príjme do trvalého pracovného pomeru lekárov, absolventov všeobecnej medicíny na pracovnú pozíciu lekár ambulancie Rýchlej lekárskej pomoci.

Ponúkame adekvátne zaškolenie, sústavné vzdelávanie , perspektívu zaradenia do špecializačného štúdia a prípravu pred špecializačnou skúškou, zodpovednú, zaujímavú a dynamickú prácu v kolektíve zdravotníckych záchranárov.

V prípade záujmu o túto pozíciu, pošlite prosím svoju žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na nižšie uvedené adresy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

bezúhonosť

Záchranná služba Košice je prevádzkovateľom 57 staníc záchrannej zdravotnej služby na území Košického, Prešovského a Žilinského samosprávneho kraja. Už 30 rokov poskytujeme občanom kvalitnú a profesionálnu neodkladnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2210520  Dátum zverejnenia: 29.4.2016