Customer operator Bratislava

Z + M servis a. s.

Miesto práce
Ivanská cesta 30/B, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + bonus za dohodnuté obchodné stretnutie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické kontaktovanie potencionálnych zákazníkov na základe verejných databáz obchodných spoločností,
- prvotný telefonický kontakt s klientom, prezentovanie obchodnej platformy,
- poskytovanie odborných informácií o produktoch a službách spoločnosti,
- akvizície nových klientov,
- komplexné riešenie požiadaviek klienta,
- zaznamenávanie informácií do interného IS CRM,
- telefonické dohodnutie obchodného stretnutia s manažérom pre daný región.

- motivujúce finančné ohodnotenie,
- finančný bonus za každé dohodnuté obchodné stretnutie,
- kompletné zaškolenie a aktívny tréning,
- školiaci proces,
- zaujímavá práce v neustále sa rozvíjajúcej oblasti IT,
- služobný telefón, notebook,
- profesionálny rast

CV prosím posielajte do 31.03.2017 na mailovú adresu: [email protected]. Všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu vopred ďakujeme. Na výberové konanie budú pozvaní iba Tí uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám zamestnávateľa. Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti na adrese: Ivanská cesta 30/B, Bratislava, budova AIR CRAFT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť Z+M servis a.s., pôsobí na trhu od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie služieb a dodávky produktov v oblasti tlačového prostredia. Počas svojej viac ako dvadsaťročnej pôsobnosti sme sa stali poprednou firmou v obore a to nie len na Slovensku a v Čechách ale aj v Poľsku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2524571  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + bonus za dohodnuté obchodné stretnutie