Real Estate Consultant/Buď žralok, pracuj v Z Group!

Z GROUP

okres Humenné, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1.880,-EUR/mesiac – reálny priemer +Benefit bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď žralok, pracuj v ZGROUP!

Práca v spoločnosti ZGROUP je iná než všetky ostatné, ktoré ste doposiaľ poznali. Pocítíte výzvu, hrdosť, inšpiráciu. Ak bude vaša práca akákoľvek, budete súčasťou niečoho väčšieho.

Štedré Benefity - Výhody

Odo dňa, keď sa začleníte do nášho tímu, môžete očakávať, že Váš osobný plat skokovo vzrastie a navyše získate k nemu komplexný balík výhod, štedrých benefitov a voľného pracovného času. Niektoré z týchto výhod vyberáme:

* Intenzívne školenie, pomôcky, komlexný IT balík
* Motivačný provizny systém / živnostenský List / Priemerný plat prehľad

Obchodník v tíme 2-8. mesiacov:
1100,-EUR/mesiac – reálny priemer
+100,-EUR hypotekárny bonus
+Benefit bonus
+Flexibilný pracovný čas

Ochodník v tíme nad 8 mesiacov:
1.880,-EUR/mesiac – reálny priemer
+230,-EUR/mesiac hypotekárny bonus
+400,-EUR managerský bonus,priemer
+2500,-EUR commercial bonus

Fakty a zaujímavosti:

Viac než 100 kolegov a partnerov na celom východnom Slovensku
Rast 388% za posledných 5 rokov (v EUR)
TOP project participant, Business training and consultancy initiative: v kategórii Creation of new CBC opportunities for SME. Ukraine – Slovakia – hungary - Romania
ZGROUP získal najvyššie ocenenie AWARD+ Goldservice
Pošli životopis na e-mail. adresu: [email protected]

Zamestnávame ľudí, ktorí sú najlepší v tom, čo robia, a tiež sa stotožňujú s pozitívnou kultúrou dôvery, inovácie a efektívnosti.

Pracovať v tíme ZGROUP znamená spolupracovať so špičkovými expertmi v oblasti realitného priemyslu. Každý deň môžete prispievať k riešeniu kreatívnych a náročných úloh a pomáhať zlepšovať naše služby, obchodovanie s nehnuteľnosťami.

Môžete využívať rozsiahle odborné tréningy a štedré benefity. Máte príležitosť zúčastňovať sa špičkových seminárov vo vašej oblasti odbornosti a ďalej si tak zvyšovať odbornú spôsobilosť.

Uvedomujeme si, že rovnováha medzi súkromným životom a prácou je veľmi dôležitá. Preto spoločnosť ZGROUP ponúka nielen konkurencieschopné odmeňovanie, ale aj osobný prístup ku každému členovi tímu na základe individuálnych potrieb.

Štedré benefity:

* Kancelárie zariadené v modernom štýle, k dispozicií Laptop, multifunkčné zariadenie

* Rýchly kariérny rast s možnosťou vybudovania vlastného tímu maklérov

* Firemná dovolenka zdarma – teambulding Šírava/Domaša

* Možnosť brigád pre Vaše deti počas letných prázdnin

* Nadštandardná dovolenka a to 45 dní v roku!

* Príspevok na dopravu pri delegovaní úloh od vedenia

* Finančná podpora počas choroby – plné zastupovanie s finančnou odmenou

* Pravidelné bezplatné odborné školenia v hodnote niekoľko tisíc EUR.

* Práca pre jednu z najviac obdivovaných spoločností v náročnom prostredí východného Slovenska

* Vzrušujúce príležitosť kariéry a profesného rozvoja, budovanie spoločnej skupiny Z

Informácie o výberovom konaní

Ak si sa našiel/našla,
daj o sebe vedieť a my sa ti ozveme!

Daj nám echo pre stretnutie na: [email protected]

Počet obsadzovaných miest:
Kancelária Vranov nad Topľou: 3
Realitné centrum ZGROUP Strážske: 5

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz a auto k dispozícii podmienkou!

Určite si pred stretnutím nezabudnite pozrieť náš portál: www.zgroup.sk

SKUPINA Z GROUP Synergiou bohatých skúsenosti a zručností s najnovšími poznatkami v oblasti marketingu, techniky, technológie a kreatívity vytvárame reálne podmienky pre lepšie uspokojenie potrieb náročných zákazníkov, so zameraním na kvalitu, servis, včasnosť a rýchlosť služieb pri korektnej cene. Z GROUP, to je synergia realných slovenských spoločností, obchodných a marketingových organizácií, príprava personálu hodnotným vlastným vzdelávacím prostredím, progresívne vývojové kreatívne centrum a vlastné občianské združenie zamerané na charitu. História firmy sa začala písať 08.08.2008, a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi realitnými spoločnosťami. Z GROUP sa od svojho vzniku riadi filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí. Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Spoločnosť prezentuje predaj nehnuteľností v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu ľudí v skupine Z GROUP. Naši zákazníci nie sú len nákupcami našich nehnuteľnosti, sú to naši partneri využívajúci komplex služieb, ktoré pre nich vytvárame. Chceme Vám predstaviť našu skupinu spoločností a organizacií s rovnakou misiou, ktorú premieňajú do dennodennej praxe cez základne princípy, ktorými sú: kvalifikovaná a zručná pracovná sila, neustála modernizácia, investovanie do nových technológií a získavanie partnerov v strategických odvetviach podnikania. CENTRÁLA Z GROUP Centrála v Strážskom: Priemyselná 720, 072 22 Strážske Priemyselný park - Chemko - Hlavná brána - pravé krídlo. Rodina Z GROUP je miestom, kde sa jej členovia cítia dobre, navzájom si rozdávajú lásku, úctu a podporu. Ideálne je, keď rodinu ako základ spoločnosti rešpektuje aj zamestnávateľ a svojim ľuďom vytvára podmienky pre úspešné plnenie funkcie rodiny ako domov, kde vyrastajú šťastné deti šťastných rodičov. www.zgroup.sk
ID: 935505  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.880,-EUR/mesiac – reálny priemer +Benefit bonus