Zodpovedný kuchár/kuchárka Hotel Europa****

Z.E.N. , s. r. o.

Miesto práce
Wolkerova 1, 058 01 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie práce na všetkých pracoviskách kuchyne (teplá kuchyňa, studená kuchyňa, cukráreň, príprava).
Povinnosti:
- Implementácia a uplatňovanie kuchynských štandardov
- Organizácia a administrácia celkových výrobných procesov
- Pomoc pri tvorbe menu a banketovej ponuky
- Kontrola kvality a kvantity objednaného tovaru
- Zabezpečovanie objednávania tovaru v spolupráci s reštauračným manažérom
- Dodržiavanie hygienických predpisov
- Vedenie agendy a dodržiavanie predpisov HACCP

Hľadáme samostatnú a zodpovednú osobu s ktorou by sme mohli rozbehnúť hotelovú reštauráciu.

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti
- príjemné prostredie novovybudovaného hotela
- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Štrukturovaný životopis zasielajte na [email protected]
Zároveň zasielajte súhlas s evidovaním Vašich osobných údajov v internej databáze spoločnosti a s ich spracovaním v rámci výberového konania.
Zamestnanecké ubytovanie hotel neposkytuje.
Všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti vopred ďakujeme, a zároveň si vyhradzujeme právo osloviť len vybratých uchádzačov zaradených do užšieho výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

vítaná prax v zahraničí
orientácia na kvalitu
samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, flexibilita
znalosť predpisov HACCP a práce s nimi

Hotel Europa****
Zrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel v Poprade.
www.hotel-europa.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1312997  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou