Sales Manager

Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - Organizačná zložka Slovakia

Miesto práce
okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti:
- predaj logistických služieb spoločnosti na Slovensku,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- monitorovanie logistického trhu,
- príprava stratégie predaja,
- získavanie nových zákazníkov,
- rozvoj obchodného vzťahu s kľúčovými zákazníkmi spoločnosti,
- spracovanie cenových ponúk a tendrov.

Ponúkame:
- istotu a perspektívne zamestnanie,
- zázemie nadnárodnej spoločnosti,
- zaškolenie a ďalšie odborné vzdelávanie,
- služobný automobil,
- možnosť profesijného rastu.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadované znalosti a zručnosti:
- SŠ/VŠ vzdelanie,
- prax na podobnej pozícii aspoň 5 rokov,
- skúsenosti v logistike a všeobecná znalosť logistických produktov,
- prax s leteckou a námornou špedíciou výhodou,
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
- samostatnosť, aktivita a flexibilita,
- angličtina na pokročilej úrovni,
- užívateľská znalosť práce s PC (MS Office), Excel, Powerpoint,
- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič.

Spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. je súčasťou nadnárodnej japonskej spoločnosti NYK Group. Táto popredná logistická a prepravná spoločnosť bola založená v roku 1885 a má pobočky takmer po celom svete. V prípade Vášho záujmu o ďalšie informácie prikladám našu webovú stránku www.yusen-logistics.com. V roku 2006 sme rozšírili naše aktivity aj na Slovensko. Na Slovensku má spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. pobočku v Nitre a v Senci a je zameraná hlavne na MKD, skladovanie, služby pridanej hodnoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2478160  Dátum zverejnenia: 27.5.2016