Transport and warehouse coordinator/Skladník

Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - Organizačná zložka Slovakia

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti:

- vykládka a nakládka kamiónov, manipulácia s tovarom v sklade,
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru,
- manipulácia pomocou vysokozdvižného vozíku,
- kontrola prichádzajúcich a odchádzajúcich dodávok tovaru,
- komunikácia s vodičmi, príjem a výdaj dokumentácie (dodacie listy, objednávky),
- práca s PC (vytváranie dokumentov, práca s interným systémom, vytváranie prehľadov a tabuliek v programe Excel),
- práca, reporting a eskalovanie podľa procesných kariet,
- ostatné administratívne úlohy v rámci oddelenia,
- dodržiavanie BOZP, 5S a čistoty na pracovisku (sklad a kancelária), kontrola vodičov pri dodržiavaní BOZP pokynov pri vstupe do skladu.

Pracovné doba: dvojzmenná prevádzka

Ponúkame:

- istota a perspektívne zamestnanie,
- zázemie nadnárodnej spoločnosti,
- zamestnanecké benefity (5 týždňov dovolenky, príspevky na stravovanie a dopravu),
- možnosť profesijného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Požiadavky:

- minimálne SŠ vzdelanie,
- platný preukaz na VZV,
- pokročilá znalosť práce s PC (MS Office),
- minimálna základná znalosť AJ,
- dobré komunikačné a/alebo organizačné schopnosti,
- tímový prístup, zodpovednosť, dochvíľnosť,
- dôslednosť pri vykonávaní pracovných činností,
- znalosti v oblasti logistiky výhodou (prax veľkou výhodou).

Spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. je súčasťou nadnárodnej japonskej spoločnosti NYK Group. Táto popredná logistická a prepravná spoločnosť bola založená v roku 1885 a má pobočky takmer po celom svete. V prípade Vášho záujmu o ďalšie informácie prikladám našu webovú stránku www.yusen-logistics.com. V roku 2006 sme rozšírili naše aktivity aj na Slovensko. Na Slovensku má spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. pobočku v Nitre a je zameraná hlavne na MKD, skladovanie, služby pridanej hodnoty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Rastislavova 12
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alexandra Kondéová
Tel.: +421 917 297 097
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2450431   Dátum zverejnenia: 16.9.2016