Produktový manažér leteckej a námornej špedície

Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - Organizačná zložka Slovakia

Miesto práce
Nitra, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti:
- predaj služieb leteckej a námornej špedície pre oblasť Slovenska
- strategický rozvoj produktov leteckej a námornej špedície
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v danej oblasti
- vyjednávanie s leteckými spoločnosťami a lodiarmi a špeditérmi na Slovensku
- získavanie nových zákazníkov pre logistické služby spoločnosti
- rozvoj obchodného vzťahu s kľúčovými zákazníkmi spoločnosti
- spracovanie cenových ponúk a tendrov

Ponúkame:
- istotu a perspektívne zamestnanie
- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity (5 týždňov dovolenky, príspevky na stravovanie a dopravu)
- možnosť profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
- minimálne SŠ vzdelanie
- prax s leteckou a námornou špedíciou min. 3 roky
- požadujeme skúsenosti v logistike a všeobecnú znalosť logistických produktov
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- zákaznícka orientácia
- samostatnosť, aktivita a flexibilita
- anglický jazyk – pokročilá úroveň
- pokročilá znalosť práce na PC (MS Office), Excel, Powerpoint
- vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič

Spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. je súčasťou nadnárodnej japonskej spoločnosti NYK Group. Táto popredná logistická a prepravná spoločnosť bola založená v roku 1885 a má pobočky takmer po celom svete. V prípade Vášho záujmu o ďalšie informácie prikladám našu webovú stránku www.yusen-logistics.com. V roku 2006 sme rozšírili naše aktivity aj na Slovensko. Na Slovensku má spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. pobočku v Nitre a v Senci a je zameraná hlavne na MKD, skladovanie, služby pridanej hodnoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2019633  Dátum zverejnenia: 27.8.2015