Administratívny pracovník pre oddelenie Produkcie

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lednické Rovne, Púchov
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zadávanie dát do systému, sledovanie pohybov dát v systéme,
Vytváranie denných, týždenných, mesačných reportov na základe spracovaných údajov,
Nahrávanie denných objednávok, tlačenie objednávok, nahrávanie objednávok do POP systému a konečná príprava,
Nahrávanie a tlačenie urgentných objednávok pre výrobu.
Iné výhody
*možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
*poslať životopis aj v anglickom jazyku

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.

V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova), Hnúšti, Hlohovci, Topoľčanoch, Prievidzi a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 5 000 pracovníkov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 zamestnancov
Púchovská cesta 413 Zobraziť na mape
020 61 Lednické Rovne
ID: 897787   Dátum zverejnenia: 13.6.2013
Lokalita: Púchov