Mechanik

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská cesta, Lednické Rovne
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiac* výkonnostný bonus, funkčný bonus, dochádzkový bonus * príplatky za prácu nadčas, nočné príplatky * bonus za odpracované roky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zamestnancov, ktorých hlavnou náplňou práce bude:

* hľadanie porúch na strojoch a ich oprava

* údržba montážnej linky a strojov (preventívna, prediktívna, po poruche)

* nastavenie pracovných staníc a strojov

* starať sa o dostatok náhradných dielov, spolupracovať so správcom údržby

* Možnosť uplatnenia príspevku na rekreáciu

* Príspevok na dopravu do zamestnania

* Práca v nehlučnom a čistom prostredí

* Práca v trojzmennej prevádzke

* Stravné lístky v podobe stravnej karty EDENRED nad rámec zákona

* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

* Ročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie všetkých životopisov.
Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci

Tímový hráč

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789191  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac