Asistentka predaja mini zákuskov

FamilyBakery - YUMMYEMI s.r.o.

Miesto práce
Panonská cesta - HM Tesco petržalka, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
informácie o platových podmienak na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj mini zákuskov
- práca s pokladňou
- komunikácia so zákaznikom
- vybavovanie objednávok

Ďalšie informácie na osobnom pohovore

- pekné pracovné prostredie
- motivačné odmeny
- zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

- Prosím o zasielanie CV s FOTOGRAFIOU
- skušobné dni niesú hradené a sú individuálne
- cudzí jazyk výhodou
- nutnosť mať zdravotný preukaz

Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Do našich predajní Family Bakery hľadáme pozitívne naladených, zodpovedných a samostatných ľudí. Podmienkou je príjemné vystupovanie, schopnosť a chuť komunikovať so zákazníkmi. Žiadaný je aktívny prístup k predaju a určitá miera sebarealizácie a flexibilita.
Nakoľko sa jedná o prácu v mladom kolektíve, uprednostníme uchádzačky do 50 rokov.

Firma FamilyBakery je rodinná cukrárska manufakúra, kde vyrábame každý deň čerstvé zákusky, podľa tradičných receptúr. Špecializujeme sa hlavne na výrobu mini zákuskov. Naše mini zákusky sú výnimočné svojou chuťou, vzhľadom a poctivou prípravou.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2028004  Dátum zverejnenia: 21.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácie o platových podmienak na osobnom pohovore