Prípravár stavebnej výroby

YUCON, s.r.o.

Miesto práce
Bezručova 5, Bratislava
1 200 - 1 800 EUR/mesiacZákladná (fixná) mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta a môže presiahnuť uvedenú hranicu. Súčasťou platových podmienok, nad rámec fixnej mzdy, bude prémiová zložka mzdy a to v závislosti od priebehu a výsledkov pridelených projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie aktivít spoločnosti, hľadáme do nášho tímu prípravára stavebnej výroby, ktorý sa bude venovať technickej príprave stavieb v súlade s požiadavkami investorskej zmluvy o dielo.

Taktiež bude zodpovedný za:

- vyhodnocovanie cenových ponúk, výber a hodnotenie subdodávateľov,

- navrhovanie projekčných úprav a zmien pre dosiahnutie úspor nákladov,

- zmluvné zaistenie subdodávateľov,

- vedenie zmenového riadenia - tvorbu zmenových listov a ich evidenciu,

- evidenciu projektovej dokumentácie, zmlúv a objednávok,

Súčasťou náplne práce bude:

- tímová spolupráca s projektovým tímom,

- rokovania so zástupcami investora, stavebným dozorom, projektantami a subdodávateľmi,

- fakturácia zhotovených prác a kontrola subdodávateľských faktúr,

- reporting výsledkov a priebehu stavieb managementu spoločnosti.

- mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť,

- osobný a profesionálny prístup nadriadených pre rýchly profesijný a kariérny rast,

- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve,

- notebook a mobilný telefón aj pre osobné užívanie,

- 5 týždňov dovolenky a 3 dni (sick days),

- podpora pri získaní a udržaní autorizácie (preplácanie školení a poplatkov, odmena za získanie autorizácie),

- profesijné školenia a vzdelávanie,

- firemné akcie (teambuildingy, vianočné večierky a mnoho ďalšieho),

- nadštandardné platové ohodnotenie (fixná mzda + prémie za výsledky pridelených stavieb),

- možnosť kariérneho rastu a rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,

- samostatnosť, aktivita a zodpovednosť,

- analytické myslenie a dôslednosť.

Hard skills:

- znalosť technických výkresov a plánov,

- znalosť rozpočtových programov je výhodou.

Soft skills:

- schopnosť pracovať v tíme,

- dôraz na detaily.

Hlavným predmetom činnosti YUCON, s.r.o. je poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva – rekonštrukcie, novostavby a realizácia stavieb na kľúč.
ID: 4786961  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac