Vodič na ťahač Volvo

YSSEL CONTRACTING, s.r.o.

Miesto práce
Mierová 21, 941 11 Palárikovo, okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazda na ťahači Volvo s otvoreným návesom. Práca na Slovensku alebo v zahraničí Nemecko a Holandsko. Turnusy 3 týždne zahraničie a dlhý víkend doma.
Práca aj na Slovenku počas dňa na stavby hlavne do Bratislavy, krátke trasy z výroby zo Štúrova.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

Platné doklady vodiča, digitálna karta, kvalifikačná karta, psychotesty.....
V prípade, ze ich platné nemáte, vieme poskytnúť pôžičku na ich predlženie.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním betonárskej ocele (ohýbanie, rezanie a zváranie), výrobou kari sieti ako aj kompletnou výrobou a dodávkou železobetónových prefabrikátov. Ide o špeciálne a malosériové panely, včítane montáže na stavbe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2975563  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,-EUR