Obsluha strojov

YSSEL CONTRACTING, s.r.o.

Miesto práce
okres Levice, okres Nové Zámky, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov na spracovanie betonárskej ocele ako ohýbanie, rezanie, výroba zvitkov a zváranie sieti.

Máme výrobu v dvoch pobočkách na Slovensku a to v Štúrove a v Želiezovciach. Ubytovanie je pre zamestnancov, ktorý dochádzajú zadarmo. Plat na Slovensku 600,- až 1000,-EUR v čistom a samozrejme stravné lístky. Nových zamestnancov zaškolíme. Práca je rozmanitá, nakoľko ide o výrobu na špeciálnych strojoch.

Práca na zákazkách v Holandsku. Práca nie je jednotvárna, ale rozmanitá, nakoľko ide o výrobu na špeciálnych strojoch. Nových zamestnancov zaškolíme. Ubytovanie na robotníckej ubytovni pre zamestnancov zadarmo. Cesta do zahraničia na služobných autách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných zamestnancov, ktorí majú chuť sa učiť nové zaujímavé veci. Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka prednosť.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním betonárskej ocele (ohýbanie, rezanie a zváranie), výrobou kari sieti ako aj kompletnou výrobou a dodávkou železobetónových prefabrikátov. Ide o špeciálne a malosériové panely, včítane montáže na stavbe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2935382  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2500€