Chyžná v apartmánoch v centre Prahy

YourApartments.com

Miesto práce
Praha

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo vás čaká ?

Upratovanie apartmánov v centre Prahy.

Aké znalosti a schopnosti by ste mali mať ?

Vyžadujeme precíznosť, upratovanie by malo byť zábavou, prácu v dynamickom prostredí.

Výhodou bude, pokiaľ budete mať ?

Prax v odbore je výhodou. Taktiež je výhodou základná znalosť angličtiny, nie je však nutnou podmienkou.

Čo vám možme ponúknuť ?

Nanúkame prácu na plný úväzok. Možnosť kariérneho rastu v dynamickom kolektíve. Mesačný plat 18 000 Kč - 22 000 Kč. Možnosť bonusového ohodnotenia pri nadštandardných výkonoch.

Pre lepšiu predstavu o službách, ktoré ponúka naša spoločnosť, navštívte naše webové stránky http://www.YourApartments.sk Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite prosím životopis cez nižšie uvedený formulár.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
ID: 2697921  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.