Lektor anglického a nemeckého jazyka v Trnave a Bratislave

Your Choice !, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
03.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lektor angličtiny a nemčiny pre verejnostné a vyššie kurzy u firemných klientov jazykovej školy Your Choice v Trnave a Bratislave. Kurzy prebiehajú v priestoroch jazykovej školy a u klientov. Vyžaduje sa komunikatívnosť, kreativita a energickosť, záujem vzdelávať sa v technikách výučby. Prax v odbore potrebná. Vhodné aj pre absolventa.

Atraktívne platové ohodnotenie. Flexibilný čas práce. Pravidelné vzdelávanie v technikách vedenia hodiny (classroom managment), vzdelávacích aktivitách, ďalšie vzdelávania prostredníctvom partnerov jazykovej školy. Interné a externé workshopy, ktoré organizuje jazykový inštitút Your Choice a Asociácia jazykových škôl, ktorej je Your Choice členom. Práca v medzinárodnom tíme mladých, pozitívnych ľudí a ambicióznych ľudí.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať na hello@yourchoice.sk.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelávanie cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa výborná znalosť jazyka (angličtiny), komunikatívnosť a energickosť, záujem vzdelávať sa v technikách výučby, schopnosť zaujať, flexibilita. Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatnosť.

Jazyková škola Your Choice poskytuje komplexné jazykové služby, t.j. jazykové kurzy všeobecného a business zamerania (EN, DE, FRA, RU, ESP, SJ), preklady, úradné preklady, tlmočenie a úradné tlmočenie. Naša spoločnosť sa sústreďuje na špecializované workshopy v angličtine. Sme jediné verejné testovacie centrum pre certifikáty TOEIC v Trnave a sme členom Asociácie jazykových škôl. Pôsobíme v Trnave, Bratislave, Sereď, Nitre a Žiline. Viac info na www.yourchoice.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Your Choice
Agátová 8
917 01 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2051106   Dátum zverejnenia: 20.9.2016