Key Acount Manager

You Vegan, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 300 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností a odbornosti kandidáta. K základnému platu prináleží aj variabilná zložka, ktorá zahŕňa kvartálny aj ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Identifikácia a rozvoj obchodných príležitostí, posilnenie vzťahov na SK trhu a budovanie vzťahov so zákazníkmi na CZ trhu

Plnenie ročného obchodného plánu (tržby, zisk), zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov , identifikácia potrieb a nástrojov k jeho dosiahnutiu

Spolupráca s externým sales force

Spolupráca s marketingovou agentúrou

Spolupráca s výrobnou prevádzkou pri tvorbe výrobného plánu

Vedenie obchodných jednaní s klientami, zodpovednosť za dodržiavanie obchodných a zmluvných podmienok.

Identifikácia zákazníckych potrieb so zreteľom na dodržiavanie finančných ukazovateľov

Pravidelné stretnutia s klientami, pravidelné reviews, phone/email screening

služobné vozidlo aj na súkromné účely

možná práca z home office

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

FMCG, obchod, B2B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosť na podobnej pozícii (KAM, Sales)
  • Skúsenosti s vyjednávaním s reťazcami na CZ trhu sú výhodou
  • Orientácia na cieľ, aktívny kandidát s motiváciou budovať a rozvíjať rozbehnutý business
  • Finančné povedomie, komunikácia, prezentačné zručnosti, vyjednávanie.
  • Proaktívny prístup pri riešení problémov a pozitívne myslenie.

Spoločnosť You Vegan a.s., je mladá slovenská spoločnosť, ktorá vyrába 100% rastlinné bagety a šaláty v prevádzke v Dunajskej Strede.
ID: 4793675  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac