Java programátor

YMS, a.s.

Hornopotočná 1, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 100 EUR/mesiaca viac. Suma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre certifikované výskumné pracovisko, ktoré je partnerom Európskej vesmírnej agentúry a nositeľom mnohých významných ocenení, vrátane ceny ministra hospodárstva Inovatívny čin roka 2020?
Máš rád výzvy?
Si šikovný vývojár, ktorý má všeobecný prehľad v IT scéne a baví ho sledovať vývojárske blogy?
Si kreatívny človek, ktorý vie pracovať samostatne a vie prebrať zodpovednosť za odovzdané výsledky svojej práce?
Tak práve teba potrebujeme!

Popis pracovnej činnosti:
• Samostatná programátorská práca na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
• Obhajoba a prezentácia výsledkov
• Štúdium najnovších technológií v obore a ich aplikovanie na zverené projekty

Používame technológie:
• Docker, Docker Swarm
• Architektúra mikroslužieb
• Základ tvorí Spring, Spring Boot ...
• Front-end vo frameworku Angular, RxJs, NgRx
• Pre vývoj používame vývojárske technológie a nástroje - IntelliJ Idea, Eclipse IDE,
Git, Jenkins, Maven
• naše produkty bežia s podporou Elastic Stack, Prometheus, Greylog, Traefik
• Databázy MSSQL, Oracle alebo PostgreSQL+PostGIS

Čo ti ponúkame:
• Podpora profesionálneho rastu
• Zázemie silnej a dynamickej spoločnosti
• Dynamická práca v mladom, nadšenom a priateľskom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných, zdravých priestoroch
• Využitie vlastnej kreativity, možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
• Príležitosť k odbornému rastu a jazykové vzdelávanie
• Mentoring pre zvládnutie role tíme
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť práce z domu
• Každoročná odmena po odpracovaní min. 12 mesiacov
• Systém zdravých benefitov
• Common club - relax/rehab miestnosť priamo na pracovisku
• Kávu, čaj a ovocie na pracovisku

• Kafetériu zdravých  benefitov

• Firemné akcie a teambuildingy
• A mnoho ďalšieho ...

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na [email protected] . Určite v ňom uveďte úroveň svojich „skills“. Pridať môžete aj zoznam svojich projektov, na ktorých ste sa aktívne podieľali plus niečo zaujímavé o sebe a tiež, čo ste vytvorili a dotiahli do úspešného konca.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a ostatných dokumentov, ktoré obsahujú osobné údaje, súhlasí so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná znalosť technológií (must have):
• Skúsenosť s vývojom web aplikácií na platforme Java, JavaEE minimálne 3 roky
• Skúsenosť s Spring, Hibernate minimálne 3 roky
• Skúsenosť s HTML, Javascript frameworkom (Angular, React, Vue) minimálne 2 roky

Taktiež požadujeme:
• Samostatnosť
• Chuť používať nové technológie
• Tímovú prácu
• Analytické a logické myslenie
• Zodpovednosť za odovzdané výsledky

YMS, a.s. už viac ako 30 rokov tvorí informačné systémy, ktoré zabezpečujú nepretržité fungovanie kľúčového biznisu významných spoločností a štátnych organizácií. Eustream, a.s.; Nafta, a.s.; Lesy SR, Vojenské lesy a majetky (VLM), Slovenská národná akreditačná služba (SNAS), Štátna veterinárna a potravinová správa (ŠVPS) a mnohé ďalšie. Orientujeme sa na na odvetvia, ktoré si vyžadujú vysokú úroveň projektovej, analytickej a programátorskej expertízy a patríme medzi najstaršie a najstabilnejšie slovenské IT spoločnosti.
Tvoríme pracovný tím odborníkov a priateľov, ktorý spolupracuje na vysokej odbornej aj ľudskej úrovni. Väčšina našich zamestnancov pracuje pre YMS už viac ako 10 rokov. Záleží nám na profesnom a odbornom rozvoji nášho tímu, na dlhodobom kariérnom rozvoji každého nášho odborníka a na dobrých pracovných a medziľudských vzťahoch v rámci firmy aj s klientami.
YMS, a.s. sídli od svojho založenia v roku 1990 v centre Trnavy a dlhodobo vo firme pracujú IT profesionáli z Trnavy, Nitry, Piešťan, ale aj Bratislavy a ďalších okolitých miest. Pre celý tím je dôležitá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom, preto zamestnanci oceňujú flexibilný a ľudský prístup k svojim potrebám a minimálne dochádzanie za prácou.

YMSka je tím odborníkov, ktorí sú spoľahlivými kolegami a dobrými priateľmi. Tvoríme si spoločnú firemnú kultúru rešpektu, pomoci a spolupráce. Takýto tím sa však netvorí sám od seba. Hľadaniu kolegov, ktorí medzi nás zapadnú, venujeme veľa času a úsilia. Vždy sa radi stretneme s ľuďmi, ktorí by náš tím potenciálne mohli doplniť a obohatiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1701024  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac