Java developer

YMS, a.s.

Miesto práce
Hornopotočná 1, 917 01 Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatná programátorská práca na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
• obhajoba a prezentácia výsledkov
• štúdium najnovších technológií v obore a ich aplikovanie na zverené projekty

• prístup k najnovším technológiám
• práca v mladom kolektíve na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• flexibilná pracovná doba
• zaujímavý systém benefitov ( firemné akcie, relaxačná miestnosť , dobrá káva, čaj, ovocie na pracovisku)
• možnosť jazykového vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
CSS - základy
XML - pokročilý
HTML - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. 2 ročná skúsenosť s vývojom aplikácií na platforme Java, JavaEE
• znalosť a prax s Hibernate, Spring
• znalosť klient-server architektúry
• znalosť C#(WPF) výhodou
• znalosť Apache Camel, Vaadin, Javascript frameworkov (Dojo, JQuery), CSS a vývoj pre web výhodou

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:
• znalosť vývojárskych technológií a nástrojov (IntelliJ Idea, Eclipse IDE, Maven, Subversion, Git, Jenkins, GitLab, TFS, Codereview)
• zmysel pre humor :)

Nástroje a technológie:
• všeobecné znalosti v oblasti programovania webových aplikácií a prístupu k databázam
• všeobecné znalosti o relačných databázach, výhodou je znalosť databázových systémov Oracle, SQL Server, DB2

YMS, a.s. - víťaz súťaže IT projekt roku 2011.
Už viac ako 25 rokov pomáhame zákazníkom zlepšovať efektívnosť s modernými informačnými systémami. Pracujeme pre priemyselné podniky a vládne agentúry - energetické, vodohospodárske, lesnícke, veterinárne. Monitorujeme a predpovedáme bezpečnosť technických prevádzok pomocou systémov na riadenie rizika. Riadime prácu, pohyb a bezpečnosť ľudí a majetku pomocou najmodernejších lokalizačných systémov. Tvoríme priestorové analýzy pomocou geopriestorových informačných systémov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

YMS, a.s.
Hornopotočná 1
917 01 Trnava
ID: 1563794   Dátum zverejnenia: 3.11.2016