Špecialista klientských zmien - team architektúry

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Reding Tower 2, Račianska 153/A, Bratislava
Termín nástupu
ihned alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje spracovanie klientskych zmien na rezidenčných projektoch
Komunikuje napriamo s klientmi ohľadom ich požiadaviek
Vykonáva technickú a odbornú pomoc na rôznych stupňoch projektovej prípravy
Spolupracuje pri príprave, spracovaní a distribúcií projektových podkladov
Spracovanie predajného katalógu v ACAD, In Design

• Sme nadnárodná spoločnosť, ktorá pochádza z Fínska. Zamestnávame viac než 6000 profesionálov v siedmich európskych krajinách. S kolegami sme v dennom kontakte, často pracujeme v medzinárodných tímoch.
• Ľudské zdroje majú pre našu spoločnosť strategický význam. Kladieme dôraz na starostlivosť a rozvoj zamestnancov na každej úrovni. Vytvárame otvorené pracovné prostredie, s dôrazom na priestor pre samostatnosť a sebarealizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické a analytické myslenie
• precíznosť, zmysel pre detail
• flexibilita, samostatnosť
• proklientský prístup a komunikácia

Sme nadnárodná developerská spoločnosť, ktorej snahou je už viac než 100 rokov meniť svet na miesto, kde sa dobre býva a žije. Kvalitný životný štýl a poctivé bývanie prinášame z Fínska do 8 krajín Európy, kde sme za posledných 10 rokov poskytli pohodlie domova obyvateľom viac ako 50 000 nových bytov. Dôraz kladieme na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Stali sme sa tretí krát po sebe Developerom roka na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Račianska 153
83154 Bratislava
ID: 2981275   Dátum zverejnenia: 3.4.2017