Stavebný majster

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola prác na stavbe prevedených v kvalite, čase a výkone
Zodpovednosť za dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
Funkcia je podriadená stavbyvedúcemu

Sme fínska firma a záleží nám na kvalite našich stavieb, vysokej bezpečnosti pri práci a slušnému prístupu k zamestnancom.
Ponúkame:
- celoročné a dlhodobé zamestnanie
- istotu pravidelnej mesačnej mzdy
- príspevok na stravu formou gastrolístkov
- kompletnú výstroj a náradie
- príspevok na dopravu a ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- technicko – funkčné zručnosti
- čítanie výkresov
- sledovanie a kontrola kvality v zmysle normatív - dôslednosť pri plnení úloh

Vo YIT budujeme lepšie prostredie pre život. V spolupráci s našimi zamestnancami, partnermi a mestom budujeme domovy, kde sa plnia sny a kancelárie, v ktorých sa ľudia cítia ako doma. Staviame udržateľné mestské štvrte s ohľadom na meniace sa klimatické podmienky a životné prostredie. V práci sa riadime hodnotami: rešpekt, spolupráca, kreativita a nadšenie. Máme voči sebe vzájomnú dôveru, a preto sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Vďaka inšpiratívnemu prostrediu a kolegom robíme prácu, ktorá dáva zmysel a nebojíme sa zdolávať aj tie najväčšie výzvy. Naše jedinečné projekty nám dávajú priestor pracovať na sebe a zdokonaľovať sa. Viac ako sto rokov sme významný európsky hráč s fínskymi koreňmi a veľkým srdcom. Od roku 2010 prinášame aj na Slovensko kvalitný štandard bývania, kde sme vytvorili domov pre viac ako 2500 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2975481  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou