Projektový manažér pre bytové projekty

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Reding Tower II., Račianska 153/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie vývoja a realizácie projektov v oblasti investičnej bytovej výstavby – rezidenčného developmentu od momentu akvizície územia/projektu až do momentu kolaudácie a odovzdania do užívania vrátane záručného, pozáručného a popredajného zákazníckeho servisu
• riadenie projektového tímu pri príprave, vývoji, stavebnej realizácii a predaji projektov
• stanovenie základných cieľov projektu projektov, ich neustále monitorovanie, aktualizovanie a zlepšovanie počas vývoja
• zodpovednosť za celkové architektonické, technické, časové a ekonomické parametre projektov v priebehu vývoja
• zodpovednosť za nastavenie, riadenie a dodržiavanie stanovených cieľov - celkových finančných, technických a časových parametrov výsledkov projektov
• riadenie rizík
• intenzívna spolupráca s akvizičným tímom
• projekčný/architektonický a legislatívny vývoj projektu vrátane stavebno-technickej/predvýrobnej a výrobnej prípravy
• zodpovednosť za riadenie a prípravu zmluvnej databázy s klientami, dodávateľmi a subdodávateľmi jednotlivých komponentov a dielčích činností projektu
• intenzívna spolupráca s predajným a marketingovým tímom – koordinácia predajných a marketingových aktivít
• intenzívna spolupráca s realizačným tímom/výstavbou – úzka spolupráca s výrobným manažérom zodpovedajúcim za riadenie a koordinácia výstavby projektov

Sme nadnárodná spoločnosť, ktorá pochádza z Fínska. Zamestnávame viac než 6000 profesionálov v siedmich európskych krajinách. S kolegami sme v dennom kontakte, často pracujeme v medzinárodných tímoch.
Kladieme dôraz na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Podporujeme profesionálny rast našich zamestnancov cez možnosť interných rotácií a kariérneho postupu. Vysoká etika a chuť uspieť nás motivujú v každodennej práci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Development, Reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3-ročná skúsenosť s projektovým manažmentom v oblasti bytových alebo komerčných nehnuteľností
• Skúsenosti s procesným riadením projektu (nastavovanie procesov, stanovenie priorít, zostavovanie harmonogramov)
• Skúsenosti s vedením, riadením a motivovaním tímu
• Organizačné a technické myslenie
• Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
• Vysoké pracovné nasadenie, schopnosť zvládať záťažové situácie

Sme nadnárodná developerská spoločnosť, ktorej snahou je už viac než 100 rokov meniť svet na miesto, kde sa dobre býva a žije. Kvalitný životný štýl a poctivé bývanie prinášame z Fínska do 8 krajín Európy, kde sme za posledných 10 rokov poskytli pohodlie domova obyvateľom viac ako 50 000 nových bytov. Dôraz kladieme na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Stali sme sa tretí krát po sebe Developerom roka na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Račianska 153
83154 Bratislava
ID: 2806481   Dátum zverejnenia: 10.11.2016