Facility manažér

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Reding Tower II., Račianska 153, 831 54 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za správu, prevádzkovanie, údržbu a ochranu majetku spoločnosti a jeho poistenie
- Manažuje team správy majetku
- Zabezpečuje správu nepredaných bytov, nebytových priestorov a garáží podľa štandardov YIT
- Zabezpečuje vykonávanie koncoročných ako aj mimoriadnych inventúr skladového a hmotného majetku
- Zabezpečuje komplexnú starostlivosť o vozový park spoločnosti (vozidlá v majetku , operatívny leasing)
- Zodpovedá za efektívne obstarávanie režijného materiálu a služieb
- Zabezpečuje správu mobilných telefónov pre zamestnancov
- Zabezpečuje prípravu podkladov k ročnému vyúčtovaniu nájomníkom
- Zabezpečuje podpísanie nových zmlúv na dodávky energií na všetky stavby a budovy vo vlastníctve a prenájme
- Zabezpečuje efektivitu použitých prostriedkov a služieb s cieľom minimalizácie nákladov a znižovanie rizika ( BOZP, PO, ENVIRO )
- Zodpovedá za poskytovanie kvalitných informácií pre potreby kontrolingového vyhodnocovania a efektívnosti riadenia nákladov

Sme nadnárodná spoločnosť, ktorá pochádza z Fínska. Zamestnávame viac než 6000 profesionálov v siedmich európskych krajinách. S kolegami sme v dennom kontakte, často pracujeme v medzinárodných tímoch.
Kladieme dôraz na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Podporujeme profesionálny rast našich zamestnancov cez možnosť interných rotácií a kariérneho postupu. Vysoká etika a chuť uspieť nás motivujú v každodennej práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, klientský servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• dobré organizačné a manažérske zručnosti
• zodpovednosť a samostatnosť
• time management a určovanie priorít
• tímový hráč
• odolnosť voči stresu

YIT Slovakia a.s. je úspešná stavebno-developerská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej skupiny YIT pochádzajúcej z Fínska. Našou víziou je budovať a udržiavať kvalitné prostredie pre život. Na Slovensku tvoríme dynamický tím, ktorý navrhuje a stavia kvalitné bývanie na fínskej úrovni. Naším každodenným cieľom je ponúkať výnimočné služby a byť o krok vpred. Nesmierne sa tešíme z množstva ocenení, ktoré sme si na svoje konto pripísali. Uznanie širokej verejnosti aj odborných kruhov je pre nás zadosťučinením, ale aj záväzkom, ktorý nás motivuje k novým a lepším výkonom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Račianska 153
83154 Bratislava
ID: 2794019   Dátum zverejnenia: 2.11.2016