Operátor výroby

Yazaki Wiring Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
október 2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž kábelových zväzkov včítane všetkých predvýrobných a výrobných procesov potrebných k ich výrobe.
Práca v trojzmennej prevádzke.

Zaujímavý sociálny program
Poskytovanie voľných dní pre matky s deťmi nad rámec ZP
Vlastné zdravotné stredisko
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú uchádzači ktorí splňajú kritéria
t.j. majú maturitu resp. výučný list, nie základné vzdelanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2016 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Yazaki Corporation je významným dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu. Medzi hlavné výrobné produkty patria kábelové zväzky, automobilové prístroje a komponenty. Celosvetovo zamestnáva okolo 200 000 zamestnancov. Jednou z pobočiek je Yazaki Wiring Technologies Slovakia s.r.o. so sídlom v Michalovciach, ktorá sa zaoberá výrobou kábelových zväzkov a zamestnáva 3400 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Užhorodska 6080/35A
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ondejkova
Tel.: 056/6417617,056/6417537
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729064   Dátum zverejnenia: 19.9.2016