Kuchár

YASMIN RESTAURANT s.r.o.

Miesto práce
Tyršovo nábrežie 1, Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplej, studenej kuchyne, bufetov a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomické

Počet rokov praxe

1

mladý, kreatívny, flexibilný s praxou, v zahraničí - vítaná
Informovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Spoločnosť YASMIN RESTAURANT s. r. o. prevádzkuje hotelovú reštauráciu hotela Yasmin v Košiciach. Autorkou tohto dizajnového konceptu bola Bára Škorpilová so sojim tímom. Jedinečnosť prostredia tvorí machová stena, kamienková dlažba alebo netradičná zlatá mozaika na fasáde hotela. V kategorizácii hotelov patrí hotel Yasmin medzi luxusné **** hotely, poskytuje ubytovanie v 155 dizajnových izbách s možnosťou king size bed, alebo twin size bed. Zabezpečuje organizovanie konferenciií a rôznych spoločnských podujatí až pre 300 osôb. Samozrejmosťou je prevádzkovanie hotelovej reštaurácie a nočného baru, počas letnej sezóny aj rozsiahlej slnečnej záhrady s výhľadom na zeleň. Poskytuje doplnkové služby ako fitness, welness, parkovanie, business centrum, izbovú službu, zmenáreň, práčovňu, ako aj opatrovanie detí, prenájom automobilov, bicyklov, taxi službu a iné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

YASMIN RESTAURANT s. r. o.
Tyršovo nábrežie 1
040 01 Košice
ID: 2279174   Dátum zverejnenia: 14.10.2016