Asistent/ka predaja v butiku ALDO Bory Mall

YANNY s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ % z predaja a príplatok za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pohotový a profesionálny zákaznícky servis, komunikácia so zákazníkmi, prezentácia tovaru, poskytovanie informácií o tovare, materiáloch, štýloch a pod.

- dosahovanie stanovených cieľov v oblasti predaja

- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni a sklade, dodržiavanie správnej organizácie skladu

- oceňovanie, doplňovanie a aranžovanie tovaru v súlade so štandardmi značky ALDO a podľa aktuálnej sezóny

- vzdelávanie sa v oblasti ponúkaných produktov značky ALDO a ich vlastností

- práca s pokladňou, príjem / výdaj tovaru, pravidelná inventarizácia tovaru

- propagácia pozitívneho imidžu značky ALDO v oblasti kvality a profesionality

- práca v príjemnom a štýlovom prostredí pre svetoznámu značku
- možnosť pracovného rastu
- zamestnanecké zľavy, pracovná obuv 2x ročne, príspevok na ošatné
- priateľský kolektív

Oslovila Ťa značka štýlovej obuvi a doplnkov ALDO? Hľadáme tímového hráča, ktorý je dynamický, dokáže preukázať výnimočné komunikačné schopnosti, proaktívny prístup a s nadšením reprezentovať značku prostredníctvom poskytovania vynikajúceho zákaznického servisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- reprezentatívny vzhľad a príjemné a profesionálne vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosti s prácou v predajni s obuvou alebo módou
- orientácia na klienta a výsledok
- vášeň pre módu, estetické cítenie a kreativita
- časová flexibilita
- spoľahlivosť a otvorenosť

"Staviame na tradíciách, dívame sa do budúcnosti“, prehlasuje Aldo Bensadoun, zakladateľ kanadskej skupiny ALDO Group. Pred štyrmi desaťročiami sa tento vnuk obuvníka rozhodol uskutočniť svoj sen o pozitívnom dopade na svet, v ktorom žijeme. Vyzbrojený vrodeným porozumením pre obchod s obuvou a vášňou pre inovácie, jeho víziou bolo vytvoriť iný druh spoločnosti. Spoločnosti, ktorá by bola postavená na etike, empatii a porozumení zákazníkom, aby im každý deň mohol ponúkať tie najlepšie možné produkty a služby. Jeho snom bolo skrátka vytvoriť ľudskú značku. Značku, ktorá sa stará.
Vďaka svojmu celosvetovému dosahu je dnes ALDO jednou z popredných svetových značiek módnej obuvi vo viac ako 100 krajinách a jej obchody navštívi ročne viac ako 240 miliónov zákazníkov. Ako špecialisti na dizajn a výrobu vysoko hodnotnej a štýlovej obuvi a doplnkov, my v ALDO veríme v demokratizáciu módy.
ID: 4790764  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac