CAD dáta koordinátor

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

Miesto práce
Interiors Trencin
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca v Catia V5 ( assembly design )
  • Práca s 3D/2D dátami
  • Celkový prehľad o vyvíjanom produkte, koordinacia dát súvisiacich s vyvíjaným produktom
  • Komunikácia s členmi konštrukterského tímu a s vedúcim projektu
  • Práca v PLM Teamcenter (Databáza pre správu dát)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Technické vzdelanie stroj. zamerania (stredoškolské, VS I. stupeň VS II . stupeň)
  • Znalosť CAD systémov  (ideálne Catia v5)
  • Dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
  • Skusený používateľ MS Office

Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov. Spoločnosť YFAI predefinovala, ako ľudia oddychujú a ako sa hrajú v interiéroch svojich vozidiel v súčasnej dobe. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má 113 výrobných závodov a technických stredísk v 18 krajinách a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí po celom svete. Navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú interiérové komponenty pre všetky automobilky. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 a je spoločným podnikom spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., stopercentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny výrobcov komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a spoločnosti Adient, medzinárodného lídra v oblasti automobilových sedadiel. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratislavská 517
91105 Trenčín
ID: 3025972   Dátum zverejnenia: 21.4.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.